< Par mums >
Laipni aicināti Wolmar Star bīglu audzētavas mājas lapā.

     Mani sauc Diāna Koka un es esmu brīnišķīgu bīglu (beagle) šķirnes suņu saimniece.    Bet viss sākās tā....... 

    1990.gadā es iegādājos mazu melnu suņu meitenīti. Tā bija labradora retrīvera šķirnes kucīte Adoges Netija. Kad Netiņai jau bija 11 gadi un viņa nejutās vairs tik dzīvespriecīga, man ieteica iegādāties kucēnu, jo esot dzirdēts, ka veci suņuki tad atžirgstot un vēl nodzīvojot vairākus gadus. Pēc ilgām pārdomām, mēs tomēr izlēmām iegādāties kucēnu, tikai jautājums – kādu! Labradori tiešām ir jauki, mīļi suņuki, kompanjoni gan ģimenēm, gan vientuļiem cilvēkiem un par šo šķirni man ir jaukas atmiņas. Tā kā mūsu ģimene daudz ceļo un esam aktīva dzīvesveida piekritēji, tad vēlējāmies iegādāties suņuku, kurš ir mazāks par labradoru, bet tajā pašā laikā vismaz vizuāli līdzīgs. Un tā mēs izvēlējāmies bīglu. Tolaik Latvijā nekādas informācijas par šīs šķirnes suņiem nebija.
    Meklējām kontaktus Polijā un iepazināmies ar jaukiem cilvēkiem, kuriem šajā valstī ir bīglu audzētavas. Un tā savu pirmo bīgla kucīti mēs atvedām no Krakovas 2002.gada jūnijā. Vecā labradorenīte uztverot bīgliņu kā savu bērnu, tiešām atžirga un nodzīvoja līdz 14 gadu vecumam.

< About Us >
You are welcome in our beagle kennel "Wolmar Star"  web page.

     My name is Diāna Koka and I am the owner of beagles. But everything started so....... 

 In 1990, I obtain small, black dog, which was Labrador retriever bitch Adoges Netija. When she was 11 years old, she didn’t feel very well and some people advice me to obtain a puppy. There are such stories when old dog get better and live for years after. After a log thought, we decided to obtain a puppy, but the question was what kind of breed! Always about Labrador I will have a good memories, he is a good companion for a family or for a one-aloner. Our family travels a lot, we practice active life, so we want a puppy which is smaller then Labrador, but visual equal. And that’s why we choose beagle.

    In Latvia there wasn’t any information about this breed, so we search contacts in Poland were we met a good and pleasant people. Our first beagle came from Krakow in June of 2002. Our old Labrador takes beagle puppy as her own baby and lives up to 14 years.